San Francisco International Airport: Difference between revisions
ABSpotting (talk | contribs) |
ABSpotting (talk | contribs) |
||
| Line 120: | Line 120: | ||
|Airbus A380-800(seasonal), Boeing 777-300(seasonal) | |Airbus A380-800(seasonal), Boeing 777-300(seasonal) | ||
|[[Paris Charles de Gaulle International Airport]] | |[[Paris Charles de Gaulle International Airport]] | ||
|- | |||
|Alaska Airlines | |||
|Boeing 737-400, Boeing 737-700, Boeing 737-800, Boeing 737-900 | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Asiana Airlines | |Asiana Airlines | ||