857
edits
(6 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
|Air France | |Air France | ||
| | |777-200(ER) | ||
|McNamara-A | |McNamara-A | ||
|- | |- | ||
|Aeroméxico Connect | |Aeroméxico | ||
| | |737-700 | ||
|McNamara-A | |||
|- | |||
|Aeromexico Connect | |||
|E190 | |||
|McNamara-A | |McNamara-A | ||
|- | |- | ||
Line 74: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
|American Airlines | |American Airlines | ||
|A319, A320, 737-800 | |A319, A320, 737-800, MD-90 | ||
|North-D | |North-D | ||
|- | |- | ||
|American Eagle | |American Eagle | ||
|E145, E175 | |E145 (operated by Piedmont), E175 | ||
|North-D | |North-D | ||
|- | |- | ||
|Delta Air Lines | |Delta Air Lines | ||
|A319, A320, A330-200, A330-300, 717-200, 737-800, 737-900, 757-200, 757-300, 767-300 | |A319, A320, A321, A330-200, A330-300, A350-900, 717-200, 737-800, 737-900, 757-200, 757-300, 767-300 | ||
|McNamara-A | |McNamara-A | ||
|- | |- | ||
|Delta Connection | |Delta Connection | ||
|CRJ-100, CRJ-200, CRJ-700, CRJ-900, E170, E175 | |CRJ-100 (operated by SkyWest Airlines), CRJ-200 (operated by Endeavor Air), CRJ-700 (operated by SkyWest Airlines), CRJ-900 (operated by Endeavor Air, SkyWest Airlines, and GoJet), E170, E175 | ||
|McNamara-A, B, C | |McNamara-A, B, C | ||
|- | |- | ||
Line 94: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
|JetBlue Airways | |JetBlue Airways | ||
|E190 | |A320, E190 | ||
|North-D | |North-D | ||
|- | |- | ||
|Lufthansa | |Lufthansa | ||
| | |747-400 | ||
|North-D | |North-D | ||
|- | |- | ||
Line 114: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
|United Express | |United Express | ||
|CRJ-700 | |CRJ-700 (operated by Mesa "Air Shuttle"), E175 (operated by Mesa "Air Shuttle") | ||
|North-D | |||
|- | |||
|WOW Air | |||
|A321 | |||
|North-D | |North-D | ||
|- | |- |
edits