3,817
edits
(3 intermediate revisions by one other user not shown) | |||
Line 97: | Line 97: | ||
|'''Equipment''' | |'''Equipment''' | ||
|'''Gates''' | |'''Gates''' | ||
|- | |- | ||
|Alaska Airlines | |Alaska Airlines | ||
Line 142: | Line 138: | ||
|'''Mainline Partner''' | |'''Mainline Partner''' | ||
|'''Equipment''' | |'''Equipment''' | ||
|- | |||
|Air Georgian | |||
|Air Canada Express | |||
|CRJ1, CRJ2 | |||
|- | |- | ||
|Air Wisconsin | |Air Wisconsin | ||
Line 173: | Line 173: | ||
|SkyWest Airlines | |SkyWest Airlines | ||
|American Eagle, Delta Connection, United Express, Alaska Airlines | |American Eagle, Delta Connection, United Express, Alaska Airlines | ||
|CRJ2 | |CRJ2, CRJ7, CRJ9, E175 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 182: | Line 182: | ||
|'''Airline''' | |'''Airline''' | ||
|'''Equipment''' | |'''Equipment''' | ||
|- | |- | ||
|Travel Service / SmartWings /Swift Air | |Travel Service / SmartWings /Swift Air |