3,817
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 99: | Line 99: | ||
|777-300ER | |777-300ER | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Aeromexico | |Aeromexico | ||
|737-800 | |737-800, 787-8 | ||
| | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Air Canada | |Air Canada | ||
| | |737 MAX 8, A220-300, A319, A320, A321, A330-300 | ||
|6 | |5, 6 | ||
|- | |- | ||
|Air China | |Air China | ||
| | |787-9, A350-900 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Air France | |Air France | ||
|777-200, 777-300ER | |777-200, 777-300ER | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Air New Zealand | |Air New Zealand | ||
| | |787-9 | ||
|TBIT | |||
|- | |||
|Air Premia | |||
|787-9 | |||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 129: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
|Alaska Airlines | |Alaska Airlines | ||
| | |737-800, 737-900, 737 MAX 9, A320, A321, A321neo | ||
|6 | |6 | ||
|- | |- | ||
|Allegiant Air | |Allegiant Air | ||
|A319, A320 | |A319, A320 | ||
| | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|All Nippon Airways | |All Nippon Airways | ||
Line 145: | Line 141: | ||
|- | |- | ||
|American Airlines | |American Airlines | ||
|737-800, 777-200, 777-300ER, 787- | |737-800, 777-200, 777-300ER, 787-9, A319, A321, A321neo | ||
|4, 5 | |4, 5 | ||
|- | |- | ||
|American Eagle | |American Eagle | ||
|CRJ-700 (SkyWest | |CRJ-700 (SkyWest), E175 (SkyWest) | ||
|5 | |5 | ||
|- | |- | ||
|Asiana Airlines | |Asiana Airlines | ||
| | |A350-900 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 161: | Line 157: | ||
|- | |- | ||
|Avianca | |Avianca | ||
| | |787-8, A330-200 | ||
|TBIT | |||
|- | |||
|Avianca Costa Rica | |||
|A319 | |||
|TBIT | |||
|- | |||
|Avianca El Salvador | |||
|A320 | |||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 169: | Line 173: | ||
|- | |- | ||
|British Airways | |British Airways | ||
|A380-800 | |777-300ER, A380-800 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 177: | Line 181: | ||
|- | |- | ||
|China Airlines | |China Airlines | ||
|777-300ER, A350-900 | |||
|777-300ER, | |||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|China Southern Airlines | |China Southern Airlines | ||
|777- | |777-200, A380-800 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Copa Airlines | |Copa Airlines | ||
|737 | |737 MAX 9 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Delta Air Lines | |Delta Air Lines | ||
| | |737-800, 737-900, 757-200, 757-300, 767-400ER, A220-100, A320, A321, A350-900 | ||
|2, 3 | |2, 3 | ||
|- | |- | ||
|Delta Connection | |Delta Connection | ||
| | |E175 (SkyWest) | ||
|2, 3 | |2, 3 | ||
|- | |- | ||
|El Al Israel Airlines | |El Al Israel Airlines | ||
| | |787-9 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Emirates Airlines | |Emirates Airlines | ||
|A380-800 | |A380-800 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 217: | Line 213: | ||
|- | |- | ||
|Fiji Airways | |Fiji Airways | ||
| | |A350-900 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Finnair | |Finnair | ||
|A350-900 | |A350-900 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 233: | Line 225: | ||
|- | |- | ||
|Horizon Air | |Horizon Air | ||
| | |E175 | ||
|6 | |6 | ||
|- | |- | ||
Line 241: | Line 233: | ||
|- | |- | ||
|Japan Airlines | |Japan Airlines | ||
|777-300ER, 787- | |777-300ER, 787-9 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|jetBlue Airways | |jetBlue Airways | ||
|A320, A321 | |A320, A321, A321neo | ||
|5 | |5, TBIT | ||
|- | |- | ||
|KLM Royal Dutch Airlines | |KLM Royal Dutch Airlines | ||
|787- | |777-200, 787-9 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Korean Air | |Korean Air | ||
|777- | |777-300ER | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
| | |LATAM Airlines Peru | ||
| | |767-300 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Lufthansa | |Lufthansa | ||
| | |747-8, A350-900 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Philippine Airlines | |Philippine Airlines | ||
Line 277: | Line 261: | ||
|- | |- | ||
|Qantas Airways | |Qantas Airways | ||
|787-9, A380-800 | |787-9, A330-200, A380-800 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Qatar Airways | |Qatar Airways | ||
| | |A350-1000 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 289: | Line 273: | ||
|- | |- | ||
|Scandinavian Airlines | |Scandinavian Airlines | ||
| | |A350-900 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
| | |Singapore Airlines | ||
| | |A350-900, 777-300ER | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
| | |Southern Airways Express | ||
| | |Cessna 208 | ||
| | |6 | ||
|- | |- | ||
|Southwest Airlines | |Southwest Airlines | ||
|737-700, 737-800 | |737-700, 737-800, 737 MAX 8 | ||
|1, TBIT | |1, TBIT | ||
|- | |- | ||
|Spirit Airlines | |Spirit Airlines | ||
|A319, A320, A321 | |A319, A320, A320neo, A321 | ||
|5 | |5, TBIT | ||
|- | |- | ||
|Sun Country Airlines | |Sun Country Airlines | ||
|737-800 | |737-800 | ||
| | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Swiss International Air Lines | |Swiss International Air Lines | ||
|777-300ER | |777-300ER | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Turkish Airlines | |Turkish Airlines | ||
Line 325: | Line 305: | ||
|- | |- | ||
|United Airlines | |United Airlines | ||
|737-800, 737-900, 737 MAX 9, 757-200, 777- | |737-800, 737-900, 737 MAX 9, 757-200, 757-300, 767-300, 777-300ER, 787-8, 787-9, 787-10, A320 | ||
|7, 8 | |7, 8 | ||
|- | |- | ||
Line 334: | Line 314: | ||
|Virgin Atlantic Airways | |Virgin Atlantic Airways | ||
|787-9 | |787-9 | ||
| | |TBIT | ||
|- | |||
|VivaAerobús | |||
|A320 | |||
|TBIT | |||
|- | |- | ||
|Volaris | |Volaris | ||
|A319 | |A320, A320neo, A321, A321neo | ||
|TBIT | |||
|- | |||
|Volaris Costa Rica | |||
|A319 | |||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|WestJet Airlines | |WestJet Airlines | ||
|737- | |737-700, 737-800, 737 MAX 8 | ||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
| | |XiamenAir | ||
| | |787-9 | ||
| | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Zipair | |Zipair | ||
Line 356: | Line 344: | ||
*AeroUnion (Airbus A300, Boeing 767-300) | *AeroUnion (Airbus A300, Boeing 767-300) | ||
*Air China Cargo (Boeing | *Air China Cargo (Boeing 777F) | ||
*ABX Air Cargo/DHL (Boeing 767-200) | *ABX Air Cargo/DHL (Boeing 767-200) | ||
*Asiana Cargo (Boeing 747-400) | *Asiana Cargo (Boeing 747-400) |