3,817
edits
ClemDawg227 (talk | contribs) |
|||
(6 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 97: | Line 97: | ||
|737-800 | |737-800 | ||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
|Air Canada | |Air Canada | ||
Line 119: | Line 115: | ||
|- | |- | ||
|Air Tahiti Nui | |Air Tahiti Nui | ||
| | |787-9 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
|Alaska Airlines | |Alaska Airlines | ||
|737-700, 737-800, 737-900 | |737-700, 737-800, 737-900, A319, A320, A321 | ||
|6 | |6 | ||
|- | |- | ||
Line 216: | Line 212: | ||
|Fiji Airways | |Fiji Airways | ||
|A330-200 | |A330-200 | ||
|TBIT | |||
|- | |||
|Finnair | |||
|A350-900 | |||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 221: | Line 221: | ||
|A319, A320 | |A319, A320 | ||
|5 | |5 | ||
|- | |- | ||
|Hainan Airlines | |Hainan Airlines | ||
Line 231: | Line 227: | ||
|- | |- | ||
|Hawaiian Airlines | |Hawaiian Airlines | ||
|A330-200 | |A321neo, A330-200 | ||
|5 | |5 | ||
|- | |- | ||
Line 240: | Line 236: | ||
|Iberia | |Iberia | ||
|A330-200 | |A330-200 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 255: | Line 247: | ||
|- | |- | ||
|KLM Royal Dutch Airlines | |KLM Royal Dutch Airlines | ||
| | |787-10 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 277: | Line 269: | ||
|Cessna 208 | |Cessna 208 | ||
|6 | |6 | ||
|- | |- | ||
|Philippine Airlines | |Philippine Airlines | ||
Line 287: | Line 275: | ||
|- | |- | ||
|Qantas Airways | |Qantas Airways | ||
| | |787-9, A380-800 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 335: | Line 323: | ||
|- | |- | ||
|United Airlines | |United Airlines | ||
|737-800, 737-900, 757-200, 777-200, 787-9, A320 | |737-800, 737-900, 737 MAX 9, 757-200, 777-200, 787-9, A320 | ||
|7, 8 | |7, 8 | ||
|- | |- | ||
Line 341: | Line 329: | ||
|CRJ-200 (SkyWest), CRJ-700 (SkyWest), E175 (SkyWest) | |CRJ-200 (SkyWest), CRJ-700 (SkyWest), E175 (SkyWest) | ||
|7, 8 | |7, 8 | ||
|- | |- | ||
|Virgin Atlantic Airways | |Virgin Atlantic Airways | ||
|787-9 | |787-9 | ||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
|Volaris | |Volaris | ||
Line 361: | Line 341: | ||
|737-600, 737-700, 737-800 | |737-600, 737-700, 737-800 | ||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
|XL Airways France | |XL Airways France |