3,817
edits
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 97: | Line 97: | ||
|737-800 | |737-800 | ||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
|Air Canada | |Air Canada | ||
Line 112: | Line 108: | ||
|Air France | |Air France | ||
|777-200, 777-300ER, A380-800 | |777-200, 777-300ER, A380-800 | ||
|TBIT | |||
|- | |||
|Air Italy | |||
|A330-200 | |||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 119: | Line 119: | ||
|- | |- | ||
|Air Tahiti Nui | |Air Tahiti Nui | ||
| | |787-9 | ||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 216: | Line 216: | ||
|Fiji Airways | |Fiji Airways | ||
|A330-200 | |A330-200 | ||
|TBIT | |||
|- | |||
|Finnair | |||
|A350-900 | |||
|TBIT | |TBIT | ||
|- | |- | ||
Line 221: | Line 225: | ||
|A319, A320 | |A319, A320 | ||
|5 | |5 | ||
|- | |- | ||
|Hainan Airlines | |Hainan Airlines | ||
Line 231: | Line 231: | ||
|- | |- | ||
|Hawaiian Airlines | |Hawaiian Airlines | ||
|A330-200 | |A321neo, A330-200 | ||
|5 | |5 | ||
|- | |- | ||
Line 345: | Line 345: | ||
|787-9 | |787-9 | ||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
|Volaris | |Volaris | ||
Line 357: | Line 353: | ||
|737-600, 737-700, 737-800 | |737-600, 737-700, 737-800 | ||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
|XL Airways France | |XL Airways France |