Honolulu International Airport: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 155: | Line 155: | ||
|A330-300/200 (-200 rarely used) | |A330-300/200 (-200 rarely used) | ||
|7 | |7 | ||
|- | |||
|Southwest Airlines | |||
|737-800 | |||
|6 | |||
|- | |- | ||
|United Airlines | |United Airlines |