3,817
edits
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
|All Nippon Airways | |All Nippon Airways | ||
|787-9 | |777-300ER, 787-9, A380-800 | ||
|4 | |4 | ||
|- | |- | ||
Line 136: | Line 136: | ||
|4 | |4 | ||
|- | |- | ||
|Lanai Air ( | |Lanai Air (Western Aircraft) | ||
|Pilatus PC-12 (single turboprop) | |Pilatus PC-12 (single turboprop) | ||
| | | | ||
Line 155: | Line 155: | ||
|A330-300/200 (-200 rarely used) | |A330-300/200 (-200 rarely used) | ||
|7 | |7 | ||
|- | |||
|Southwest Airlines | |||
|737-800 | |||
|6 | |||
|- | |- | ||
|United Airlines | |United Airlines |