Minneapolis-St. Paul International Airport: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 131: | Line 131: | ||
|Southwest Airlines | |Southwest Airlines | ||
|737-300, 737-700, 737-800 | |737-300, 737-700, 737-800 | ||
|2-H | |||
|- | |||
|Spirit Airlines | |||
|A319, A320 | |||
|2-H | |2-H | ||
|- | |- |