Mineta San José International Airport: Difference between revisions

Line 104: Line 104:
|787-900
|787-900
|B
|B
|-
|California Pacific Airlines (begins November 1, 2018)
|ERJ-145
|TBD
|-
|-
|Delta Airlines
|Delta Airlines