Mineta San José International Airport: Difference between revisions
| Line 96: | Line 96: | ||
|787-800 | |787-800 | ||
|A | |A | ||
|- | |||
|American Airlines | |American Airlines | ||
|A319, A320, 737-800 | |A319, A320, 737-800 | ||
| Line 145: | Line 146: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
===Cargo=== | ===Cargo=== | ||
| Line 96: | Line 96: | ||
|787-800 | |787-800 | ||
|A | |A | ||
|- | |||
|American Airlines | |American Airlines | ||
|A319, A320, 737-800 | |A319, A320, 737-800 | ||
| Line 145: | Line 146: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
===Cargo=== | ===Cargo=== | ||