Minneapolis-St. Paul International Airport: Difference between revisions

Tschnell (talk | contribs)
Tschnell (talk | contribs)
Line 102: Line 102:
|-
|-
|American Airlines
|American Airlines
|A319, A320, A321, 737-800, ERJ-135, MD-80
|A319, A320, A321, 737-800, MD-80
|1-E
|-
|American Eagle
|E135
|1-E
|1-E
|-
|-