Minneapolis-St. Paul International Airport: Difference between revisions

Tschnell (talk | contribs)
Tschnell (talk | contribs)
Line 131: Line 131:
|Southwest Airlines
|Southwest Airlines
|737-300, 737-700, 737-800
|737-300, 737-700, 737-800
|2-H
|-
|Spirit Airlines
|A319, A320
|2-H
|2-H
|-
|-