Ontario International Airport: Difference between revisions

Tags: Mobile edit Mobile web edit
 
Line 65: Line 65:
|A320neo, A321neo
|A320neo, A321neo
|2
|2
|-
|Hawaiian Airlines
|A321neo
|4
|-
|-
|JetBlue Airways
|JetBlue Airways