San Francisco International Airport: Difference between revisions

Rgershater (talk | contribs)
Rgershater (talk | contribs)
Line 369: Line 369:
|Airbus A350-900
|Airbus A350-900
|[[Nadi International Airport]]
|[[Nadi International Airport]]
|-
|Avianca
|Airbus A320neo
|[[El Salvador International Airport]]
|-
|-
|Lufthansa
|Lufthansa