Tan Son Nhat International Airport: Difference between revisions
Minhtranvvts (talk | contribs) |
Minhtranvvts (talk | contribs) |
||
| Line 449: | Line 449: | ||
|Raya Airways | |Raya Airways | ||
|Boeing 757-200F, Boeing 767-200F | |Boeing 757-200F, Boeing 767-200F | ||
|- | |||
|SF Airlines (ShunFeng Airlines) | |||
|Boeing 737-300F | |||
|} | |} | ||
==Facilities and Transportation== | ==Facilities and Transportation== | ||