Rafael Hernández Airport: Difference between revisions

Tschnell (talk | contribs)
Tschnell (talk | contribs)
Line 39: Line 39:
|'''Airline'''
|'''Airline'''
|'''Aircraft'''
|'''Aircraft'''
|-
|Emirates
|777-200
|-
|-
|JetBlue
|JetBlue